Bul
App Store Google Play

Diyetkolik'i telefonunda kullan

sitede bul
facebook twitter linkedin whatsapp mail
Triceps Rows With Band

Triceps Rows With Band

Egzersiz Nasıl Yapılır?
Kilon (kg)
Süre (dk)
Yakılan Enerji - kcal

Triceps Rows With Band Nasıl Yapılır?

Triceps Rows With Band Triceps Rows With Band Triceps Rows With Band

Ayakları kalça genişliğinde açın, bant üstüne ayaklarınızı koyun ve bandı her iki elinizle tutun. Sırtınız düz şekilde durun, karın kaslarınızı hissedin, kollarınız iki yanınızda olsun, avuç içleriniz birbirine bakacak şekilde olsun. Dizleriniz hafif bükülü ve sırtınız düz olsun, kalçanızı öne doğru hafifçe bükün.

NEFES VERME: Kollarınızı iki yanınıza bitişik halde tutun, dirsekleriniz geriyi göstersin.( yan tarafı değil) Kollarınızı omuzlarınıza doğru çekin, dirseklerinizi bükün. NEFES ALMA: Yavaş yavaş kollarınızı indirerek başlangıç pozisyonuna geri dönün ve hareket setini tamamlayın.

Belinizi bükmeyin. Belinizi korumak için karın kaslarınızı kullanın. Egzersiz süresince kollarınızı iki yanda tutun, kollarınız gövdenizin iki yanında bitişik olsun. Kolaylaştırmak için, bacaklarınızı bir arada( bandın ortasında tutun) daha az direnç yapmış olursunuz. Zorlaştırmak için, bacaklarınızı daha çok açın, daha fazla direnç oluşturmuş olursunuz.

Triceps Rows With Band Çalıştırdığı Kaslar

Neck (Boyun) Abs (Karın) Biceps (Pazu) Calver Back Chest (Göğüs) Forearm (Ön kol) Lats (Yanlar / Kanat) Lower Back (Alt sırt / Bel) Hamstring (Üst, arka bacak) Quades Back Quads (Üst, ön bacak) Triceps (Arka kol) Shoulders (Omuz) Traps (3 parçalı kas grubu / Yamuk) Calves (Alt bacak / Baldır) Kaslar
  • TRICEPS (Arka kol)

Sayfayı Paylaş